DEN 2018

15 października br.  odbył się w szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości Dnia Nauczyciela w szkole uczestniczyła  Rada Rodziców,  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy obsługi i administracji oraz uczniowie. W tym szczególnym dniu uczniowie przygotowali okolicznościowy występ artystyczny.

Uczniowie klas szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowali humorystyczne przedstawienie pt.” Zwariowana klasa.”
Młodzi aktorzy brawurowo odegrali swoje role prezentując charakterystyczne postaci: Kłopotowskiego, Kolarzówny, Darlowskiej, Pączka, Pindrzalskiej, Powsinogi oraz nauczycielki. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Następnie przedstawiciele samorządu szkolnego wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom szkoły. 
Na zakończenie Dyrektor szkoły Pan Witold Lipski złożył wszystkim nauczycielom serdeczne życzenia i życzył wielu sukcesów w pracy zawodowej.