Sukces Angeliki

 Angelika Grodzicka uczennica z Gimnazjum w Kąkolewnicy
zajęła III miejsce w WOJEWÓDZTWIE 
w XLI Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
 
        26 kwietnia 2018 roku w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie odbyły się eliminacje wojewódzkie  XLI  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom".              

        

Powiat radzyński  w grupie gimnazjalnej reprezentowała uczennica naszego gimnazjum – Angelika Grodzicka z klasy II b. Nauczycielem przygotowującym uczennicę do OTWP był Cezary Michaluk.

        Z części pisemnej uczennica z Gimnazjum w Kąkolewnicy była najlepsza - zajęła I miejsce. Do finału przeszło pięć pierwszych osób. W drugiej części  - ustnej cała piątka odpowiadając na trzy wylosowane pytania walczyła o miano NAJLEPSZEGO W WOJEWÓDZTWIE.

 

        Wielkie gratulacje !!!  

        Angelika zajęła III miejsce w WOJEWÓDZTWIE. Wierzymy, że za rok będzie jeszcze lepiej.