„Myśl trzeźwo, żyj zdrowo”

W piątek 23 lutego 2018 roku uczniowie Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy wraz z dyrekcją szkoły i nauczycielami udali się do położonego nieopodal szkoły Gminnego Ośrodka Kultury, na scenie którego wystąpiła grupa uczniów z klas drugich i trzecich naszego gimnazjum w inscenizacji pt. „Żniwa”.

Swoją poruszająca grą aktorską uczniowie przedstawili zebranym widzom scenkę, której tematyka nawiązywała do problemu uzależnień oraz poruszała problem skutków ulegania nałogom. Wystawione przedstawienie wzięło także udział w grudniowym Konkursie Szkolnych Inscenizacji Teatralnych  „Myśl trzeźwo, żyj zdrowo” pod patronatem Wójta Gminy Kąkolewnica Zbigniewa Ładnego oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Uczniów przygotowały panie Aneta Jakoniuk i Aleksandra Wolińska.

Gratulujemy!

• z1