„Myśl trzeźwo, żyj zdrowo”

 

          W piątek 23 lutego 2018 roku uczniowie Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy wraz z dyrekcją szkoły i nauczycielami udali się do położonego nieopodal szkoły Gminnego Ośrodka Kultury, na scenie którego wystąpiła grupa uczniów z klas drugich i trzecich naszego gimnazjum w inscenizacji pt. „Żniwa”.           

Swoją poruszająca grą aktorską uczniowie przedstawili zebranym widzom scenkę, której tematyka nawiązywała do problemu uzależnień oraz poruszała problem skutków ulegania nałogom. Wystawione przedstawienie wzięło także udział w grudniowym Konkursie Szkolnych Inscenizacji Teatralnych  „Myśl trzeźwo, żyj zdrowo” pod patronatem Wójta Gminy Kąkolewnica Zbigniewa Ładnego oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

            Uczniów przygotowały panie Aneta Jakoniuk i Aleksandra Wolińska.

Gratulujemy!

 

 • z1
 • z10
 • z11
 • z12
 • z13
 • z14
 • z15
 • z16
 • z17
 • z18
 • z19
 • z2
 • z20
 • z21
 • z3
 • z4
 • z5
 • z6
 • z7
 • z8
 • z9

Simple Image Gallery Extended