II Diecezjalny Konkurs Biblijny - Etap Rejonowy w Kąkolewnicy. SPOTKANIA Z JEZUSEM W EWANGELII WG ŚWIĘTEGO MARKA, 13-03-2018

Do finału, który odbędzie się 21 kwietnia w Siedlcach awansowali następujący uczniowie:

I - Julia Maksymiuk, parafia pw. św. Anny w Wohyniu, uczennica kl. II Gimnazjum w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu.

II- Julia Gośniak, parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Kocku, uczennica kl. II Gimnazjum im. Gen. Franciszka Kleeberga w Kocku.

III- Aleksandra Baran, parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie, uczennica II kl. Gimnazjum SGO  "Polesie" w Adamowie.

IV- Katarzyna Zgorzałek, parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Brzozowicy Dużej, uczennica kl. II Gimnazjum w Zespole Oświatowym im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej.

V- Jakub Dobroczyński, parafia pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Poizdowie, uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie

Serdecznie gratulujemy!