szkolenia dla Szkolnych Kół Caritas

Dnia 14.11.2018r. w Międzyrzecu Podlaskim w Szkole nr 1 odbyły się szkolenia dekanalne dla Szkolnych Kół Caritas, w których również i my uczestniczyliśmy. Dowiedzieliśmy się m.in. jak organizować różnego rodzaju akcje charytatywne, jak docierać do osób potrzebujących oraz jak promować nasze działania. Bardzo dziękujemy Pani Monice Rybaczewskiej za przeprowadzenie tego jakże przydatnego szkolenia.

Rekord dla Niepodległej

         W dniu dzisiejszym o godz. 11.11 Zespół Oświatowy w Kąkolewnicy wziął udział w akcji "Rekord dla Niepodległej" w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Społeczność naszej szkoły wspólnie odśpiewała wszystkie cztery zwrotki hymnu narodowego, wysłuchała krótkiej historii jego powstania, przedstawionej przez nauczyciela historii Piotra Szkurłatowicza.

Tu można zobaczyć jak śpiewaliśmy ---->#RekordDlaNiepodlej<---------

Następnie udała się przed budynek szkoły w celu posadzenia pamiątkowego dębu w ramach akcji "100 dębów na stulecie niepodległości".

 

 

Zaproszenie na uroczyste obchody 11 listopada

Społeczność szkolna Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy

oraz Szkoły Podstawowej w Zakowoli 

 

ma zaszczyt zaprosić

 

Społeczność Gminy Kąkolewnica

 

na uroczyste obchody

100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Podkategorie