Ogłoszenie1

                                                                                                   Kąkolewnica, dnia 18.04.2019r.

Zgodnie z deklaracją nauczycieli biorących udział w akcji strajkowej w naszej szkole Dyrektor Zespołu Oświatowego informuje, że z dniem 18.04.2019r. strajk w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy zostaje zawieszony. 

Oznacza to, że po świętach wielkanocnych tj. od 24.04.19r. (środa ) w szkole odbędą się zajęcia lekcyjne zgodnie z planem. Wtorek- 23.04.19r. jak wcześniej informowaliśmy jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych,  będą odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. 

                                                                                                                               Z poważaniem 

                                                                                                    Dyrektor Zespołu Oświatowego 

WAŻNE! Egzamin gimnazjalny

         Uczniowie klas III gimnazjum proszeni są o przybycie do szkoły na egzamin gimnazjalny najpóźniej do godziny 815 . Przypominamy o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej oraz przyborów do pisania /czarny długopis/, na część matematyczną dodatkowo linijka.

              Autobusy będą kursowały według dotychczasowego rozkładu jazdy. Odjazd bezpośrednio po zakończonym egzaminie.

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE

 

GIMNAZJUM W KĄKOLEWNICY

PO RAZ  5  NAJLEPSZE

W POWIATOWYM

WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ


 

Więcej patrz – Aktualności UKS VICTORIA

 

 

Podkategorie